REYHAN BAYER BAYAN REZİDANS

ODALAR; Rezidansımızda isteklerinizi karşılayabilecek 1.2.3 ve 4 kişilik odalarımız mevcuttur. Odalarımızda rahat ve huzurlu bir uyku için ortopedik yataklarımız, silikon yastıklarımız, kişiye özel çalışma masalarımız, kitaplık ve dolabımızla ihtiyacınız olan her şey sizin için. Temiz ve düzenli lüks daire tipi odalarımızda evimizin rahatını ve huzurunu bulacaksınız.

MUTFAK; Her dairede temiz ve hijyenik mutfaklarımız mevcuttur.Her mutfakta buzdolabı,set üstü ocak, yemek masası ve televizyon bulunmaktadır. Öğrencilerimiz istedikleri takdirde kendi yemeklerini kendileri yapıp, hem ev yemeği yemenin hem de hijyenik bir ortamda ekonomik olarak yemek yemenin tadına varacaklardır.

BANYO-WC; Dairelerimizde 1 adet banyo ve 2 adet wc bulunmaktadır. Öğrencilerimizin sağlığı bizim için önemlidir.Bu yüzden temizlik ve hijyen ilk sırada gelir. 24 saat kesintisiz sıcak su imkanı ile her türlü ayrıcalıklarımız sizin için… Öğrencilerimiz şahsi eşyalarını banyolarında kendileri yıkayabileceği gibi, isterlerse tahsis edilen çamaşır makinelerinde hizmetlilerin yardımını alarak yıkatabilirler.

ETÜT; Boş vakitlerinizi etüt salonlarımızda geçirerek huzurlu ve sessiz ortamda başarı ve performansınızı arttırarak hedefleriniz doğrultusunda ilerleyebilirsiniz.

INTERNET; Kablosuz internet sayesinde 24 saat internete bağlanmanın özgürlüğünü yaşayacağınız gibi aynı zamanda internet Cafemiz de bulunan bilgisayarlardan da faydalanabilirsiniz.

GÜVENLİK; Rezidansımızda giriş-çıkışlar kamera kontrolü ile yapıldığı gibi dış güvenliğini sağlamak amacıyla da güvenlik görevlimiz bulunmaktadır. Ayrıca rezidans içerisinde öğrencilerimizin isteklerine cevap verebilmek için 24 saat kalan, yoklamaları periyodik olarak alan bayan memurumuz da vardır.

ULAŞIM; Muradiye, Spor Akademisi, Uygulamalı Bilimler ve Sağlık Meslek Yüksek Okullarına rezidansımız önünden geçen minibüslerle öğrencilerimiz rahat bir şekilde okullarına ulaşabileceği gibi 6/7 dakikalık minibüse yürüyüş mesafesiyle iktisat fakültesine ulaşabileceklerdir..